Ayak Sağlığında Lider Sabo Terlik Markası…

Sağlığınız İçin

Sağlığınız için temel gereksinimlerinizden vazgeçmeyin. Sabo terliklerimiz ayak sağlığınıza uygun olarak , ince el işçiliğiyle yapılarak fabrikamızdan ayağınıza kadar getirilir.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin alışverişlerini güvenle yapabilmelerini sağlayarak sadece ayaklarınızın değil gönlünüzünde rahat olmasını sağlıyoruz.

Hakiki Yarma Deri

Kaliteden ödün vermeyen firmamız modellerinde hakiki yarma deri kullanmaktadır.

İade

Ürünlerimizle ilgili iade işlemlerinizi ürün elinize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde yapabilirsiniz.

Firmamız 1995 yılında kurulmuş olup tekstil, kimyasal ve medikal sektörlerinde hizmet vermektedir.

Varolduğu hizmet sektöründe müşteri odaklı yaklaşım ile müşteri ihtiyaçlarını önceden belirlemek, yaratıcı, yenilikçi ve çağdaş verimli standardı belirleyen lider yapısı ile ulusal platformda gerçekleştirilecek organizasyonlarda dürüst,saygın ve dinamik Orion Sabo imzasını atarak müşteri memnuniyetini ve sadakatini kazanmak için karakteristiğini, süreksel gelişime tabi tutmak koşulu ile hem faaliyet alanında hemde kurumsal yapısına KATMA DEĞER sağlayan başarısının sürekliliğini temin eden topluma ve çevreye saygılı ORION Saboların rakibinin yine ORION sabo olduğunu unutmamaktadır.

ORION SABO, etik değerlerden ödün vermeden müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda hizmet veren ve başarısının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek hizmet sunan bir kuruluştur.

Güveni ve sağlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, kurumsal kimliği ile öne çıkan ve verdiği ulusal düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır.

Tescilli markamızla sadece siz değerli müşterilerimize değil sektörede hizmet veriyoruz

Bu sektörde hizmet verme yolundaki politikamıza temel olabilecek esaslar aşağıda belirlenmiştir.

MEMNUNİYET

Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak.

BİLGİLENDİRME

Müşterimizi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirmek.

GÜVEN

Herzaman güvenilir bir firma olmak.

HIZ

Müşteriye en hızlı bir şekilde hizmet vermek.

Tercihim Neden Orion Sabo ?

Hastane, ameliyathane, eczane, klinik, otel ve büro gibi ortamlarda çalışan kişilerin ayak sağlığını koruyan Orion Sabo terlik çeşitleri terlik modellerinden en rahat modeller arasındadır. Daha kalın ve fazla desteklenmiş taban yapısı Orion anatomik terlik özelliğini ön plana taşırken, saatler boyu ayaklarının rahat olmasına ihtiyaç duyan kişiler içindir. Ayakkabı giyme zorunluluğunun olmadığı, ağır yük taşıma ve hızlı hareket gerektirmeyen pozisyonlar için oldukça elverişli olan ürünler, tam ortopediktir. Kullanım amacınıza ve zevkinize hitap eden en fonksiyonel ve kaliteli tasarımlara ulaşabilirsiniz. Orion Sabo fiyatlarının performans incelemesini gerçekleştiren müşteriler, şıklığı ve konforu bir araya getiren terlik ve ayakkabı modellerinin oldukça kullanışlı olduğu belirtir. Yürüme kolaylığı sağlayan ve hafifliğiyle ön plana çıkan, zengin renk ve desen çeşitliliğiyle müşterileri memnun eder.